Mecz Chelsea - Manchester City zakończony wynikiem 0-1 dnia 2021-09-25 11:30

Dnia 2021-09-25 11:30 na stadionie Stamford Bridge odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Chelsea a Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu między Chelsea a Manchester City wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: Gabriel Jesus 53' 0-1 João Cancelo

Żółte kartki Chelsea: Marcos Alonso 77' Andreas Christensen 78' Antonio Rüdiger 84'

Żółte kartki Manchester City: Aymeric Laporte 65' Rúben Dias 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Chelsea zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Southampton i Brentford. Kolejno natomiast Manchester City zmierzy się z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Burnley.

Bardzo często kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Marcos Alonso Aymeric Laporte wielokrotnie zapewniły swoim kibicom wiele niezapomnianych emocji. Nieustannie obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między zawodnikami są nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League. Udział takich lubianych zespołów jak Chelsea oraz Manchester City w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stamford Bridge.