Na obiekcie Etihad Stadium miał miejsce mecz pomiędzy Manchester City oraz Burnley zakończony wynikiem 2-0

Manchester City - Burnley zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Manchester City a Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-10-16 14:00 na stadionie Etihad Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Manchester City oraz Burnley.

Gole strzelali: Bernardo Silva 12' 1-0 K. De Bruyne 70' 2-0

Żółte kartki Manchester City: Aymeric Laporte 45'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester City zmierzy się już z Club Brugge KV, następne spotkania z drużynami Brighton oraz West Ham natomiast Burnley z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Brentford.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak między innymi Aymeric Laporte bardzo często zapewniły własnym wiernym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Natrafiamy na spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy drużynami bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Manchester City i Burnley w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Etihad Stadium.