Manchester United - Manchester City, wynik spotkania: 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Manchester United i Manchester City wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2021-11-06 12:30 na obiekcie sportowym Old Trafford rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 11 pomiędzy Manchester United a Manchester City.

Gole strzelali: E. Bailly 7' 0-1 Bernardo Silva 45' 0-2 João Cancelo

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 90'

Żółte kartki Manchester City: João Cancelo 48' Bernardo Silva 58'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia meczu - Michael Oliver, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Manchester United zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Chelsea a Manchester City z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz West Ham.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi pasjonujące potyczki ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo Cristiano Ronaldo João Cancelo wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki między piłkarzami zdarzają się zażarte, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki nużące. Natrafiamy na niezwykłe asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Manchester United i Manchester City oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Old Trafford.