Manchester City - Brentford, wynik spotkania - 2-0

Manchester City - Brentford wynik 2-0. W dniu 2022-02-09 19:45 na obiekcie sportowym Etihad Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 24 pomiędzy Manchester City a Brentford.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Manchester City i Brentford wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: R. Mahrez 40' 1-0 K. De Bruyne 69' 2-0

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Brentford:

Główny arbiter spotkania to England Darren, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Manchester City zmierzy się już z Sporting CP, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Everton natomiast Brentford z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Norwich.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Premier League. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak często zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami są nader zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania nużące. Obserwujemy spektakularne gole i asysty, bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Manchester City i Brentford jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Etihad Stadium.