Spotkanie Norwich - Manchester City na obiekcie Carrow Road - 0-4

Norwich - Manchester City 0-4. W dniu 2022-02-12 17:30 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy Norwich a Manchester City.

Pierwsza połowa spotkania między Norwich oraz Manchester City zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-4.

 

Gole strzelali: R. Sterling 31' 0-1 K. Walker P. Foden 48' 0-2 R. Sterling 70' 0-3 Rúben Dias R. Sterling 90' 0-4

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Manchester City: Rúben Dias 17' Raheem Sterling 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu - Andre Marriner, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Liverpool. Kolejno natomiast Manchester City zmierzy się z Sporting CP. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Everton.

Fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Rúben Dias nieprzerwanie zapewniają własnym wiernym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Stale natrafiamy na brutalne faule, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między piłkarzami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że są to spotkania nużące. Z tego powodu warto oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Norwich oraz Manchester City z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Carrow Road.