Spotkanie między West Ham i Manchester City dnia 2022-05-15 13:00: końcowy wynik 2-2

W dniu 2022-05-15 13:00 na stadionie London Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły West Ham i Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania między West Ham oraz Manchester City wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: J. Bowen 24' 1-0 Pablo Fornals J. Bowen 45' 2-0 M. Antonio J. Grealish 49' 2-1 Rodri V. Coufal 69' 2-2

Żółte kartki West Ham: Jarrod Bowen 32' Vladimír Coufal 58' Łukasz Fabiański 60'

Żółte kartki Manchester City: Gabriel Jesus 90'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu West Ham zmierzy się już z Brighton, następne spotkania z drużynami Aston Villa i . Kolejno natomiast Manchester City zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Jarrod Bowen Gabriel Jesus nierzadko zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania między graczami ligowymi są zaciekłe, nie często bywa, że widowiska męczą kibica. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć bramki i asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich orazśledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak West Ham oraz Manchester City z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak London Stadium.