Dnia 2022-11-05 15:00 odbył się mecz pomiędzy Manchester City oraz Fulham - 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester City i Fulham zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-11-05 15:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 15 pomiędzy Manchester City a Fulham.

Gole strzelali: J. Álvarez 16' 1-0 İ. Gündoğan Andreas Pereira 28' 1-1 E. Haaland 90' 2-1

Żółte kartki Manchester City: Bernardo Silva 45' Erling Haaland 90'

Żółte kartki Fulham: Andreas Pereira 7' Harrison Reed 45' Kenny Tete 63' Antonee Robinson 90'

Czerwone kartki Manchester City: João Cancelo 26'

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter meczu - England Darren, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Manchester City stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Leeds a Fulham podejmie Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Southampton.

Coraz częściej oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Bernardo Silva Andreas Pereira wielokrotnie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe walki pomiędzy graczami ligowymi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska mało interesujące. Ustawicznie trafiamy na przechodzące do historii asysty czy gole, nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak Manchester City i Fulham w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Etihad Stadium.