Manchester City - Wolves, wynik meczu: 3-0

Manchester City - Wolves, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Manchester City i Wolves wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-01-22 14:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły Manchester City oraz Wolves.

Gole strzelali: E. Haaland 40' 1-0 K. De Bruyne E. Haaland 50' 2-0 E. Haaland 54' 3-0 R. Mahrez

Żółte kartki Manchester City: Rodri 25'

Żółte kartki Wolves: Max Kilman 10' Mario Lemina 13'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Manchester City zmierzy się już z Arsenal, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Aston Villa a Wolves podejmie Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Bournemouth.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi ekscytujące potyczki ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Rodri Max Kilman często gwarantują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe faule, przepiękne bramki czy asysty dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między zawodnikami są nader zajadłe, rzadko bywa definitywnie, że potyczki nie są interesujące. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League. Manchester City i Wolves oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Etihad Stadium.