Mecz Tottenham kontra Manchester City, wynik 1-0

Tottenham kontra Manchester City, wynik 1-0. Dnia 2023-02-05 16:30 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Tottenham i Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham a Manchester City wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: H. Kane 15' 1-0 P. Højbjerg

Żółte kartki Tottenham: Rodrigo Bentancur 23' Cristian Romero 26' Ivan Perišić 75' Cristian Romero 87'

Żółte kartki Manchester City: Ederson 83' Kyle Walker 90'

Czerwone kartki Tottenham: Cristian Romero 87'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu - Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Tottenham stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami AC Milan i West Ham. Kolejno natomiast Manchester City z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Nottingham Forest.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak Rodrigo Bentancur Ederson niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania nas męczą. Obserwujemy książkowe asysty i gole, nieczyste faule zapewniające pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Premier League. Tottenham i Manchester City jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.