Manchester City - Newcastle, wynik meczu 2-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Manchester City a Newcastle wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-03-04 12:30 na obiekcie sportowym Etihad Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy Manchester City a Newcastle.

Gole strzelali: P. Foden 15' 1-0 Rodri Bernardo Silva 67' 2-0 E. Haaland

Żółte kartki Manchester City: Nathan Aké 58' Erling Haaland 74'

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 53' Dan Burn 74' Bruno Guimar?es 76' Jamaal Lascelles 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia meczu - Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Manchester City stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i Burnley. Kolejno natomiast Newcastle z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Manchester United.

Coraz częściej liczni fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Nathan Aké Joelinton częstokroć zaserwowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to spotkania mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe ligi Premier League. Udział takich znanych drużyn jak Manchester City oraz Newcastle w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Etihad Stadium.