Dnia 2023-03-11 17:30 miał miejsce mecz między Crystal Palace oraz Manchester City zakończony wynikiem 0-1

Crystal Palace - Manchester City, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Crystal Palace a Manchester City wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-03-11 17:30 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace oraz Manchester City.

Gole strzelali: E. Haaland 78' 0-1

Żółte kartki Crystal Palace: Luka Milivojević 30' Joachim Andersen 90'

Żółte kartki Manchester City: Rúben Dias 59' Nathan Aké 65'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Crystal Palace stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Leicester natomiast Manchester City z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz West Ham.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi Luka Milivojević Rúben Dias raz za razem zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Walki między piłkarzami zdarzają się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania statyczne. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League. Crystal Palace i Manchester City i ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Selhurst Park.