Dnia 2023-04-30 13:00 na stadionie Craven Cottage odbył się mecz między Fulham i Manchester City: 1-2

Dnia 2023-04-30 13:00 na stadionie Craven Cottage rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania między Fulham a Manchester City wynik wynosił 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: E. Haaland 3' 0-1 Carlos Vinícius 15' 1-1 H. Wilson J. Álvarez 36' 1-2 R. Mahrez

Żółte kartki Fulham: Kenny Tete 70'

Żółte kartki Manchester City: Jack Grealish 70' Kyle Walker 90' Ederson 90'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Fulham stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Leicester i Southampton a Manchester City podejmie West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Real Madrid.

Wierni kibice śledzą potyczki ligi Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Kenny Tete Jack Grealish często serwują własnym wiernym sympatykom mnóstwo przeżyć. Zmagania między zawodnikami ligowymi są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że spotkania męczą. Stale trafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Premier League. Fulham oraz Manchester City oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Craven Cottage.