Na stadionie Gtech Community Stadium dnia 2023-05-28 15:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Brentford i Manchester City - 1-0

Brentford vs Manchester City, wynik końcowy 1-0. W dniu 2023-05-28 15:30 na obiekcie sportowym Gtech Community Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Brentford a Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Brentford a Manchester City wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: E. Pinnock 85' 1-0 B. Mbeumo

Żółte kartki Brentford: Yoane Wissa 55' Mikkel Damsgaard 65' Vitaly Janelt 77' Zanka 84'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia meczu to J. Brooks. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brentford stanie naprzeciw Inter, następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Manchester City podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani śledzą starcia ligi Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Yoane Wissa nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy graczami okazują się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, wspaniałe bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Brentford oraz Manchester City i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Gtech Community Stadium.