Back to Top

Mecz Liverpool - Manchester City, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Liverpool vs Manchester City zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Anfield

Wczorajszy wieczór na stadionie Anfield obfitował w emocje podczas spotkania pomiędzy Liverpool a Manchester City. Meczu nie zabrakło rywalizacji, a ostatecznie drużyny podzieliły się punktami po remisowym wyniku 1-1. Pomimo prowadzenia gości na przerwie, gospodarze zdołali wyrównać, co sprawiło, że kibice zgromadzeni na trybunach byli świadkami zaciętej rywalizacji w ramach 28. kolejki Premier League.

Manchester City kontra Manchester United 3-1

Mecz Manchester City - Manchester United zakończony wynikiem 3-1

Wczorajsze Derby Manchesteru na Etihad Stadium dostarczyło wielu emocji fanom piłki nożnej na całym świecie. Po zaciętej rywalizacji, Manchester City pokonało Manchester United 3-1, odwracając porażkę 0-1 z pierwszej połowy. Mecz ten, rozegrany 3 marca o godzinie 15:30, był jednym z najbardziej oczekiwanych starć w ramach 27. kolejki Premier League.

Mecz Bournemouth kontra Manchester City zakończony wynikiem 0-1

Na obiekcie Vitality Stadium miał miejsce mecz Bournemouth kontra Manchester City zakończony wynikiem 0-1

W sobotni wieczór na boisku Vitality Stadium drużyna Bournemouth podejmowała Manchester City w ramach 26. kolejki Premier League. Mecz ten okazał się emocjonującym starciem, które zakończyło się minimalnym zwycięstwem 1-0 na korzyść drużyny gości. Spotkanie to odbyło się 2 dni temu o godzinie 17:30.

Manchester City vs Brentford 1-0

Mecz Manchester City kontra Brentford na obiekcie Etihad Stadium - końcowy wynik 1-0

W sobotni wieczór na Etihad Stadium odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Manchester City i Brentford. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0 po bramce strzelonej w drugiej połowie. Pomimo starań obu drużyn, wynik na przerwę pozostawał niezmieniony. Spotkanie to odbyło się 6 dni temu, 20 lutego o godzinie 19:30 czasu lokalnego, w ramach 18. kolejki Premier League.

Mecz Manchester City - Chelsea, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Manchester City - Chelsea dnia 2024-02-17 17:30 - wynik końcowy 1-1

W meczu 25. kolejki angielskiej Premier League rozegranym wczoraj na Etihad Stadium drużyny Manchester City i Chelsea podzieliły się punktami remisując 1-1. Chelsea objęła prowadzenie po pierwszej połowie, ale Manchester City zdołało wyrównać, nie pozwalając gościom na odjechanie z trzema punktami.

Mecz pomiędzy Brentford vs Manchester City 1-3

Brentford - Manchester City, wynik spotkania - 1-3

W ostatnim starciu 23. kolejki Premier League, Brentford podejmował u siebie mocnego rywala - Manchester City. Mecz odbył się w Gtech Community Stadium i zakończył się zwycięstwem gości 1-3. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, podopieczni Pepa Guardioli zdołali przełamać opór gospodarzy i wywieźć trzy punkty do Manchesteru. Spotkanie to miało miejsce dokładnie tydzień temu o godzinie 20:00, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1.

Manchester City kontra Everton 2-0

Na obiekcie Etihad Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Manchester City oraz Everton - 2-0

W ostatnim starciu na Etihad Stadium drużyna Manchester City podejmowała rywali z Everton. Mecz ten odbył się 2 dni temu, w ramach 24. kolejki ligi Premier League. Po zaciętym starciu, ostatecznie gospodarze zwyciężyli 2-0, zapewniając sobie kolejne cenne punkty. Pomimo bramki na przerwę, emocje w drugiej połowie nie zawiodły kibiców zgromadzonych na trybunach.

Newcastle kontra Manchester City zakończony wynikiem 2-3

Mecz Newcastle kontra Manchester City dnia 2024-01-13 17:30 - 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Newcastle i Manchester City przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się na stadionie St. James' Park, zakończyło się zwycięstwem Manchesteru City 3-2. Mimo prowadzenia 2-1 na przerwę, Newcastle nie zdołało utrzymać wyniku, a Manchester City zdołał odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Szczegółowy raport z meczu poniżej.

Hity The Citizens

Mecz Manchester City - Burnley, wynik 2-0

Manchester City - Burnley zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Manchester City a Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Więcej…

Chelsea vs Manchester City, wynik końcowy 0-1

Dnia 2021-09-25 11:30 na stadionie Stamford Bridge odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Chelsea a Manchester City.