Manchester City vs Nottingham Forest, wynik spotkania 6-0

Manchester City vs Nottingham Forest 6-0. W dniu 2022-08-31 18:30 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Manchester City i Nottingham Forest.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Manchester City oraz Nottingham Forest wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik spotkania to 6-0.

Gole strzelali: E. Haaland 12' 1-0 E. Haaland 23' 2-0 E. Haaland 38' 3-0 J. Stones João Cancelo 50' 4-0 Bernardo Silva J. Álvarez 65' 5-0 J. Álvarez 87' 6-0

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Nottingham Forest: Emmanuel Dennis 76'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Manchester City stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Tottenham i Borussia Dortmund. Kolejno natomiast Nottingham Forest podejmie Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Leicester.

Dzisiaj oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Emmanuel Dennis nieustannie sprawiają kapitalnym fanom wiele emocji. Zmagania pomiędzy drużynami są niezwykle zażarte, rzadko bywa, że są to mecze usypiające. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Manchester City oraz Nottingham Forest w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Etihad Stadium.