Na obiekcie Goodison Park miał miejsce mecz między Everton oraz Manchester City - 0-3

Everton vs Manchester City, wynik 0-3.

Po pierwszej połowie meczu między Everton i Manchester City wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-05-14 13:00 na obiekcie sportowym Goodison Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Everton oraz Manchester City.

Gole strzelali: İ. Gündoğan 37' 0-1 R. Mahrez E. Haaland 39' 0-2 İ. Gündoğan İ. Gündoğan 51' 0-3

Żółte kartki Everton: James Garner 49'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu to Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Everton stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Manchester City z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz .

Wielu fanów z zapałem śledzi interesujące starcia, które startują w lidze Premier League. Składające się z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak James Garner nieustannie sprawiają własnym wiernym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką, zapadające w pamięć gole czy asysty dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Udział takich zespołów jak Everton i Manchester City w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Goodison Park.