Spotkanie między Aston Villa oraz Manchester City zakończone wynikiem 1-2 dnia 2021-12-01 20:15

W dniu 2021-12-01 20:15 na stadionie Villa Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14. Zmierzyły się Aston Villa oraz Manchester City.

Pierwsza część spotkania między Aston Villa i Manchester City zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: Rúben Dias 27' 0-1 R. Sterling Bernardo Silva 43' 0-2 Gabriel Jesus O. Watkins 47' 1-2 Douglas Luiz

Żółte kartki Aston Villa:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Aston Villa stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Burnley a Manchester City z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Leeds.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia, które dotyczą ligi Premier League. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się, że spotkania męczą fana. Nieustannie natrafiamy na książkowe asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Aston Villa i Manchester City i ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Villa Park.