Dnia 2021-12-19 14:00 odbył się mecz Newcastle vs Manchester City - 0-4

Newcastle vs Manchester City zakończony wynikiem 0-4. Dnia 2021-12-19 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 18 pomiędzy Newcastle a Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle oraz Manchester City wynik to 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: Rúben Dias 5' 0-1 João Cancelo João Cancelo 27' 0-2 R. Mahrez R. Mahrez 64' 0-3 O. Zinchenko R. Sterling 86' 0-4 Gabriel Jesus

Żółte kartki Newcastle: Isaac Hayden 21'

Żółte kartki Manchester City: Rodri 25' Bernardo Silva 30'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Newcastle zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Everton i Southampton. Kolejno natomiast Manchester City zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Arsenal.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Isaac Hayden Rodri bardzo często zapewniły swoim wiernym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zażarte, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że mecze nas męczą. Natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które dodają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich,śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Newcastle oraz Manchester City jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, St. James' Park.