Dnia 2022-04-02 14:00 miało miejsce spotkanie Burnley vs Manchester City zakończone wynikiem 0-2

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Burnley oraz Manchester City zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 31. Zmierzyły się Burnley i Manchester City.

Gole strzelali: K. De Bruyne 5' 0-1 R. Sterling İ. Gündoğan 25' 0-2 R. Sterling

Żółte kartki Burnley: Wout Weghorst 13'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia meczu - Craig Pawson, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Burnley stanie naprzeciw Everton, następne spotkania z drużynami Norwich i West Ham. Kolejno natomiast Manchester City podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Atletico Madrid.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Wout Weghorst nieraz zapewniły swoim wiernym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych wrażeń. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, że mecze nas nudzą. Obserwujemy widowiskowe gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Burnley oraz Manchester City w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Turf Moor.