Dnia 2023-01-05 20:00 na stadionie Stamford Bridge odbyło się spotkanie Chelsea - Manchester City zakończone wynikiem 0-1

Chelsea - Manchester City 0-1. W dniu 2023-01-05 20:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Chelsea i Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania między Chelsea i Manchester City wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: R. Mahrez 63' 0-1 J. Grealish

Żółte kartki Chelsea: Mateo Kovačić 89' Kalidou Koulibaly 90'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Tierney. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Chelsea zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Liverpool natomiast Manchester City zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Tottenham.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze jak Mateo Kovačić częstokroć zapewniły wspaniałym miłośnikom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki między piłkarzami bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania mało interesujące. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, wspaniałe gole oraz asysty dodające niesamowite przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Premier League. Chelsea i Manchester City i ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stamford Bridge.