Manchester City - Liverpool, wynik meczu - 4-1

Dnia 2023-04-01 11:30 na stadionie Etihad Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy Manchester City a Liverpool.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Manchester City a Liverpool wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: Mohamed Salah 17' 0-1 Diogo Jota J. Álvarez 27' 1-1 J. Grealish K. De Bruyne 46' 2-1 R. Mahrez İ. Gündoğan 53' 3-1 J. Grealish 74' 4-1 K. De Bruyne

Żółte kartki Manchester City: Rodri 33'

Żółte kartki Liverpool: Mohamed Salah 19'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Liverpool:

Główny sędzia spotkania to Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Manchester City stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i Leicester. Kolejno natomiast Liverpool z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Leeds.

Oddani fani piłki nożnej śledzą fascynujące poczynania ligi Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Rodri Mohamed Salah częstokroć zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi okazują się zajadłe, nie często okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe faule, książkowe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Manchester City i Liverpool jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Etihad Stadium.