Spotkanie między Nottingham Forest i Manchester City dnia 2024-04-28 15:30: wynik 0-2

Wczorajszy mecz Premier League pomiędzy Nottingham Forest a Manchester City na The City Ground zakończył się zwycięstwem gości 0-2. Manchester City zdobył prowadzenie już przed przerwą i utrzymał kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego, zwiększając swoją przewagę po przerwie. Nottingham Forest nie zdołał odrobić strat, a drużyna z Manchesteru odniosła ważne zwycięstwo w 35. kolejce ligowej.

Relacja z meczu Nottingham Forest - Manchester City

Dzisiaj na The City Ground odbyło się starcie pomiędzy Nottingham Forest a Manchester City w ramach 35. kolejki Premier League. Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców do walki o zwycięstwo.

Po intensywnej pierwszej połowie to drużyna gości objęła prowadzenie. W 32. minucie J. Gvardiol strzelił gola na 0-1, asystującemu K. De Bruyne. Nottingham Forest próbowało odrobić straty, ale defensywa Manchesteru City była niezwykle skuteczna. Wynik do przerwy wynosił 0-1 na korzyść gości.

Druga połowa rozpoczęła się z podobnym scenariuszem, zespół z Manchesteru kontynuował swoje ataki. W 71. minucie E. Haaland podwyższył prowadzenie dla gości, ponownie asystującemu K. De Bruyne. Nottingham Forest próbowało odpowiedzieć, ale bramkarz Manchesteru City był nie do sforsowania. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść drużyny z Manchesteru.

Gospodarze z Nottingham Forest otrzymali kilka żółtych kartek za agresywne zachowanie w drugiej połowie, natomiast goście również nie uniknęli kar i sędzia pokazał im kilka żółtych kartek. Czerwone kartki nie zostały zaprezentowane żadnej z drużyn.

Następne mecze zaplanowane dla Nottingham Forest to starcia z Sheffield Utd, Chelsea oraz Burnley. Z kolei Manchester City zmierzy się z drużynami Wolves, Fulham i Tottenham. Po dzisiejszym zwycięstwie gracze Manchesteru City prezentują się w wysokiej formie i z pewnością będą chcieli kontynuować swoją dobrą passę.