Burnley - Manchester City, wynik meczu: 0-3

Burnley - Manchester City 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley oraz Manchester City wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2023-08-11 19:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 1. Zmierzyły się Burnley i Manchester City.

Gole strzelali: E. Haaland 4' 0-1 Rodri E. Haaland 36' 0-2 J. Álvarez Rodri 75' 0-3

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Burnley: Anass Zaroury 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Nottingham Forest a Manchester City zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Sheffield Utd.

Bardzo często wierni kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Premier League. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak częstokroć zaserwowały własnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze męczą. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Burnley oraz Manchester City w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Turf Moor.